Uczcili pamięć i będą pamiętać…

Michalski Konrad
0 min. czytania

Panel dyskusyjny,a potem koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa. Tak wyglądał w Chełmie finał uroczystości upamiętniających ofiary Rzezi Wołyńskiej…

- Reklama -
Udostępnij ten artykuł
Brak komentarzy