Pół wieku razem

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

20 par małżeńskich świętowało jubileusz złotych godów. Uroczystość z tej okazji odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chełmie.

Podczas uroczystości parom wręczono odznaczenia przyznane decyzją Andrzeja Dudy, Prezydenta RP oraz pamiątkowe tabliczki ufundowane przez chełmski samorząd.

– Bardzo cieszymy się, że może być dziś tu z Państwem, w dniu, w którym świętujecie tak wspaniały jubileusz. Wasze świadectwo jest nieocenione – mówił podczas swojego wystąpienia prezydent Chełma Jakub Banaszek.

Głównymi bohaterami tej uroczystości byli: Halina i Ryszard Mękalowie, Urszula i Tadeusz Dubietis, Stanisława i Eugeniusz Waluchowie, Marianna i Mieczysław Staniukowie, Bożenna Żurek-Matysiak i Jerzy Matysiak, Marianna i Marek Dziewulscy, Janina i Janusz Chmielewscy, Irena i Jan Wójcikowie, Teresa i Wiesław Suprewiczowie, Jadwiga i Stanisław Jarzynowscy, Danuta i Roman Woźnicowie, Maria i Bogusław Kielichowie, Alina i Jan Królikowscy, Władysława i Zbigniew Drewniakowie, Danuta i Zdzisław Naszczoccy, Krystyna i Leszek Truszowie, Danuta i Leszek Siwcowie, Alina i Władysław Grel, Daniela i Józef Solińscy, Barbara i Jan Jusiowie.

W wydarzeniu udział wzięli Bolesław Gzik, wicewojewoda lubelski oraz Jakub Banaszek, prezydent Chełma i Longin Bożeński, przewodniczący Rady Miasta Chełm.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi