Pomóż bezdomniakom

Agnieszka Nowosad
2 min czytania

Z tych zdjęć patrzą szczęśliwe zwierzaki, które znalazły swój dom, ale także i te, dla których los nie był taki łaskawy i nadal mieszkają w boksach. Rozpoczęła się sprzedaż kalendarza chełmskiego schroniska dla zwierząt.

Kalendarze mają format A3. Cegiełka za egzemplarz to minimum 40 zł. Oczywiście można dać więcej, bo przecież dochód z tej sprzedaży idzie na ratowanie bezdomniaków.

– Kupując kalendarz wspieracie leczenie i rehabilitację zwierzaków, które trafiają do nas chore lub po wypadkach – precyzuje Katarzyna Kalita z chełmskiego schroniska.

Każdy miesiąc to jedno zdjęcie psa lub kota. Cztery fotografie przedstawiają szczęściarzy adoptowanych z chełmskiego schroniska.

– Jakiś czas temu ogłosiliśmy konkurs na zdjęcia zwierzaków, które były u nas ale znalazły swój dom. Nie mogliśmy się zdecydować, które wybrać więc po prostu zrobiliśmy losowanie – opowiada Kalita. – Pozostałe portrety to zwierzęta, które nadal czekają w schronisku na adopcję.

Zdjęcia zostały zrobione przez utalentowaną panią fotograf i wolontariuszkę Katarzynę Dzik.

Wpłaty za kalendarz możemy dokonać przelewem na konto Fundacji dla Zwierząt „Szczęśliwy los” na nr konta: 49102015630000530201548270 w tytule należy wpisać „kalendarz” lub bezpośrednio gotówką przy odbiorze kalendarza.

Odbiór osobisty w siedzibie Fundacji (ul. Waśniewskiego 1 w Chełmie) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub w Schronisku (ul. Włodawska 23a w Chełmie) od poniedziałku do piątku między 9 a 15.

Jeśli ktoś nie ma możliwości odbioru osobistego i chce aby mu wysłać kalendarz, jest oczywiście to możliwe, trzeba tylko uwzględnić jeszcze koszt wysyłki.

-Jeśli będzie taka potrzeba, kalendarz możemy też wysłać zagranicę – dodaje pani Katarzyna.

Szczegóły pod nr tel.: 692458243 lub 508589413.

Najnowsze

O tym się mówi