Potrójny koncert na Żółtańcach

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

--- REKLAMA ----

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Wystąpią: Somethingski Trio, Olaf Deriglasoff Solo i prawdopodobnie na tym nie koniec. Koncert już dzisiaj o godz. 19.

Olaf Deriglasoff to nie tylko muzyk, ale także kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny. Swoją drogę artystyczną zaczął na początku lat 80-tych zakładając zespół Dzieci Kapitana Klossa, z którym brał czynny udział w działaniach Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Na przestrzeni czterech dekad działalności, zaistniał w wielu grupach rockowych i alternatywnych, m.in.: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra. Od kilkunastu lat gra i wydaje płyty głównie z projektami firmowanymi własnym nazwiskiem.

- REKLAMA -

Somethingski Trio to nowy projekt wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty Nikodema Soszyńskiego, znanego między innymi z zespołu Freeborn Brothers, z którym zagrał setki, jeśli nie tysiące koncertów w wielu miejscach w Europie i na świecie.

Do tej pory zespół wystąpił w kilku krajach Europy, takich jak Niemcy, Belgia, Holandia, Słowacja, Francja, Luksemburg, Wielka Brytania czy Brazylia, oraz zagrał na kilku świetnych festiwalach.

Energetyczne piosenki przeplatane humorystycznymi zapowiedziami i wolniejszymi kompozycjami zapewnią świetną zabawę podczas występów Somethingski Trio.
Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Pisz na adres swiatlozewschodu@gmail.com lub dzwoń 501-115-555. Limit osób na koncercie: 50. Szczegóły u organizatora.

Zobacz więcej

Komentarze

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi