Kruk dyrektorem szpitala

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

--- REKLAMA ----

Była główną księgową, później skarbnikiem miasta, wiceprezydentem. Kobieta wielu talentów będzie teraz zarządzać chełmskim szpitalem… Marszałek powołał na stanowisko dyrektora Agnieszkę Kruk.

Zarząd Województwa Lubelskiego podjął już uchwałę w sprawie powołania Agnieszki Kruk na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie. Odbył się konkurs, pełniąca obowiązki dyrektora szpitala okazała się najlepsza.

- REKLAMA -

– Kadencja to 6 lat, licząc od dziś tj. od 24 kwietnia br. – informuje Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy marszałka Jarosława Stawiarskiego.

Agnieszka Kruk pracowała jako główna księgowa w Lubelskim Zarządzie Obsługi Przejść Granicznych, później jej kariera związana była z miastem Chełm. Najpierw jako skarbnik miasta, potem wiceprezydent. Później na jakiś czas zniknęła z Chełma. Została wiceprezesem spółki Enea Wytwarzanie w Kozienicach, potem została dyrektorem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Stamtąd wróciła do Chełma jako pełniąca obowiązki dyrektora chełmskiego szpitala. Potem szybki konkurs i jest już pełnoprawną panią dyrektor.

Zobacz więcej

Komentarze

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi