Debiutanci z 11 medalami!

Kwin
2 min czytania

Dzieci i młodzież z Klubu Pływackiego Chełmski Park Wodny po raz pierwszy zaprezentowali swoje umiejętności na zawodach. Wypadli rewelacyjnie.

2 czerwca na pływalni Fala w Hrubieszowie rozegrano zawody urodzinowe z okazji roku działalności tego obiektu. Były zawody, pokaz ratowniczy, tort i wiele innych atrakcji. Było też 19 zawodników z chełmskiego klubu pływackiego, który powstał przy chełmskim aquaparku. Trenujący pod okiem Tomasza Krawczyka i Anny Terleckiej zawodnicy, przywieźli do Chełma aż 11 medali. Złote krążki zdobyli: Zofia Smętkowska (kat 3 – 4 klasa), Martynka Suwaluk (kat przedszkolaki) Akademia Pływania Chełmski Park Wodny, Natan Klajnert (kat 3 – 4 klasa) i Anna Hromik (kat 5 – 6 klasa). Ze srebrnymi medalami na szyi wrócili: Zofia Malik (kat 3 -4 klasa), Michalina Zduńczuk (kat 5 – 6 klasa), Aleksander Wójcik ( kat 5 – 6 klasa) oraz Kajetan Wójtowicz (kat 3 – 4 klasa). Brązowe krążki wywalczyli Daniel Paszkiewicz ( kat 5 – 6 klasa) i Filip Teodorowicz (kat 7 – 8 klasa). W sztafecie rodzinnej drugie miejsce zdobyli Filip Teodorowicz z tatą.

-Rywalizacja odbywała się na krótkich 25 metrowych odcinkach stylem dowolnym z podziałem na kategorie wiekowe. W sumie w zawodach wzięło udział ok. 90 osób – relacjonuje Agnieszka Kargol, opiekunka grupy. – Dzieciaki bardzo były zadowolone z udziału w rywalizacji i dumne z siebie. Bardzo zaangażowały się aby wypaść jak najlepiej. Z kolei rodzice gorąco wszystkich dopingowali.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy dalszych sukcesów. Tak udanego debiutu można młodym pływakom tylko zazdrościć. To na pewno nie są ich ostatnie zawody!

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi