Sprawdź jakim jesteś twardzielem. Przyjdź do parku

Agnieszka Nowosad
2 min czytania

--- REKLAMA ----

Choć Nadbużański Bieg Pod Prąd odbędzie się dopiero w sierpniu, już w najbliższą niedzielę będzie można poczuć przedsmak ekstremalnych atrakcji, które szykują dla uczestników organizatorzy wydarzenia.

Nadbużański Bieg Pod Prąd to jedyny w swoim rodzaju sportowy spektakl z przeszkodami, które wykorzystuje naturalne piękno rzeki. Każdy skok i każdy krok to przełamywanie barier, gdzie determinacja staje się rzeczywistością.

- REKLAMA -

W tegorocznej edycji oprócz standardowych 15 kilometrów i 40 ekstremalnych przeszkód, organizatorzy dokładają drugą trasę 7 kilometrów i 20 przeszkód – dla tych, którzy chcą złapać bakcyla na biegi z przeszkodami. Co pozytywnie wyróżnia tę imprezę to fakt, że zawodnicy muszą równocześnie rywalizować oraz współpracować ze sobą, by móc ukończyć bieg. Unikatowy i niespotykany klimat przygraniczny nadbużańskich krajobrazów na trasie potrafi zarówno zachwycić, morderczo zmęczyć, jak i przerazić.

Impreza ma być także okazją do organizacji razem z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej  i funkcjonariuszami straży granicznej IV Mistrzostw Straży Granicznej w Biegach z Przeszkodami oraz II KLASYFIKACJI TERYTORIALSA, w której wyłonieni zostaną najlepsi żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Limit uczestników wynosi 700 osób: 400 na dystansie 15 km oraz 200 na dystansie 7 km.

Zamknięcie zapisów 4 sierpnia. W niedzielę, 30 czerwca, w parku miejskim w Chełmie odbędzie się piknik z 19. NBOT, podczas którego zorganizowany zostanie trening, zdradzający kilka przeszkód szykowanych na tegoroczną edycję biegu. Każdy chętny będzie mógł się sprawdzić!

Zobacz więcej

Komentarze

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi