Utalentowany dyrektor

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

Bartek Kazimierczak, to nie tylko dyrektor Chełmskiego Domu Kultury ale również uzdolniony muzyk, który właśnie otrzymał Grand Prix konkursu im. Jonasza Kofty OPPA 2023. Gratulujemy!

Kazimierczak nie tylko gra i śpiewa, ale także komponuje i pisze teksty. Jego talent właśnie został doceniony przez jury 40. Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Bardów. Dyrektor Chadeku nie tylko znalazł się w Złotej Piątce OPPA, ale również otrzymał Grand Prix oraz Nagrodę Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR Kryształowy Kamerton. Grand Prix im. Jonasza Kofty to  dofinansowanie produkcji płyty laureata do wysokości 5000 zł brutto!

OPPA to kilkudniowe święto piosenki w pełni autorskiej, w której liczy się przede wszystkim osobisty, w pełni świadomy swej wagi i odrębności przekaz artysty, wyrażony własnymi słowami i muzyką. To festiwal niekomercyjny, który jest odpowiedzią środowiska bardów na tandetę masowej rozrywki. Od swych narodzin w 1978 r. OPPA jest jedną z najważniejszych imprez piosenkarskich w Polsce.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi