Niebieskie śniadanie

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

--- REKLAMA ----

Stowarzyszenie 25 + Nasza Przyszłość postanowiło zorganizować Niebieskie Śniadanie aby okazać solidarność i akceptację dla osób z autyzmem.

– Chcieliśmy tym małym gestem pokazać, jak ważne są wiedza i jej promocja na temat autyzmu. Niebieskie śniadanie to także promocja zdrowego odżywiania – tłumaczy Agnieszka Filipczuk, prezes stowarzyszenia.

- REKLAMA -

Wśród gości na śniadaniu znalazły się osoby, które każdego dnia budują wrażliwość społeczną i szerzą wiedzę o autyzmie. Do wspólnego stołu usiadły wraz z podopiecznymi stowarzyszenia: poseł Anna Dąbrowska-Banszek, Anna Szalast i Marzena Szkałuba z MOPR, Małgorzata Eitler ze Stowarzyszenie Talent Top, Agnieszka Wierak z PSONI Koło w Chełmie, pani Dorota, przedstawiciel Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmie oraz Małgorzata Łuczkiewicz, Jolanta Jakubczak z Społeczny Ośrodek Rehabilitacji i Edukacji Dzieci Niepełnosprawnych

– To było cudne spotkanie. Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny i wspólny posiłek ale także rozmowę i akceptację – dodaje prezes Filipczuk.

Zobacz więcej

Komentarze

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi