A może herbatka pod Yerupają?

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

Organizatorzy nie zdradzają czy herbatka będzie, ale na pewno będą wystawa, koncert i prezentacja. Na spotkanie z Bogumiłą Stasz zapraszają Chełmska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie WeRwa.

Wydarzenie odbędzie się 17 maja o godz. 18 w galerii Nova i sali widowiskowej ChBP przy ul. Partyzantów. Otwarcie wystawy będzie połączone z prezentacją multimedialną „Herbatka pod Yerupają”, poświęconą głównie Peru oraz minikoncertem w wykonaniu młodych, utalentowanych wokalistów reprezentujących Studio Wokalne „Głosu warte”.

To będzie pierwsza publiczna wystawa Bogumiły Stasz, farmaceutki  i diagnosty laboratoryjnego, która od ponad  ośmiu lat z pasją zajmuje się fotografią. na wystawie zobaczymy wybrane prace,  skupiające się na krajobrazach oraz portretach ludzi spotkanych podczas podróży. Autorka w swoich kadrach bada relacje między człowiekiem a środowiskiem,  uwieczniając kulturową różnorodność. Każde zdjęcie opowiada historię pełną  emocji i subtelności i z wielką precyzją  oddaje piękno światła i cienia. Inspiracją dla jej prac są zarówno  wielcy mistrzowie fotografii, jak i osobiste  doświadczenia z podróży.

Podczas spotkania rozlosowane zostaną wejściówki do Parku Wodnego.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi