Zapaśnicy znowu górą

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

500 zł będą otrzymywać co miesiąc od miasta zapaśniczki Anhelina Lysak i Katarzyna Krawczyk.

Zawodniczki MKS Cement-Gryf mają najwyższe stypendia za wyniki sportowe. Oprócz nich wsparcie od samorządu otrzymywać będzie 14 innych sportowców. Większość z nich trenuje zapasy.

Stypendia w wysokości 400 zł dostawać będą: zapaśniczka Cementu Daniela Tkachuk i Szymon Szymonowicz, także z klubu MKS Cement-Gryf Chełm. Ich klubowa koleżanka Anastasia Padoshyk ma przyznane stypendium w wysokości 230 zł, podobnie Igor Shepetun.

Wsparcie w wysokości 285 zł miesięcznie pobierać z kolei będzie Igor Rondoś, bokser z klubu MKS „Olimp” Chełm. Anastasiia Lebedieva, Alicja Nowosad, Olha Padoshyk to zapaśniczki Cementu, którym prezydent Chełma przyznał stypendium w wysokości 200 zł miesięcznie. Stypendium w wysokości 180 zł miasto przyznało Wiktorii Kameli z MKS „Cement – Gryf” Chełm, Kacprowi Frymusowi z MKS „Olimp” Chełm, Julii Radelczuk z UKS “Tempo” oraz Remigiuszowi Zazuli MKS „AGROS” Chełm.

Dwoje zawodników będą dostawać stypendium w wysokości 150 zł. Są to Piotr Lewandowski z Cementu i Łukasz Bańka z Agrosu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi