Zagrają, aby pomóc koledze

Anna Dominiak
2 min czytania

Już w najbliższą niedzielę w Hali MOSIR w Chełmie, odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych. To inicjatywa chełmskich policjantów, Stowarzyszenia „Przytulisko”, policyjnych związków zawodowych i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie. Cel jest szczytny, bo funkcjonariusze zagrają dla swojego kolegi- policjanta, który stracił dorobek życia w pożarze.

Dyżurny Komendy Miejskiej w Chełmie asp. szt. Mariusz Ciesielski w lutym, pełniąc służbę odebrał zgłoszenie o tym, że jego dom płonie. Na szczęście nikomu z jego bliskich nic się nie stało.

Niestety ogień strawił całe wnętrze budynku, który nie nadaje się do zamieszkania. Domownikom zostało tylko to, co mieli na sobie. Obecnie schronienie pogorzelcom zapewnia rodzina.

Koledzy z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie razem ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko”, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie oraz Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów w Chełmie zorganizowali Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie. Celem tej inicjatywy jest oczywiście zbiórka na rzecz asp. szt. Mariusza Ciesielskiego i jego rodziny.

Turniej organizowany 26 marca rozpocznie się od godz. 9:30 w Hali Sportowej MOSiR. Ponadto od godz.12:00 przed budynkiem hali odbędzie się pokaz sprzętu służb mundurowych.

Chełmscy funkcjonariusze serdecznie zapraszają do przyjścia na turniej, kibicowania oraz finansowego wsparcia.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi