Co się dzieje przy aquaparku?

Łukasz Bajkiewicz
1 min czytania

Dostaliśmy zdjęcie od czytelnika, na którym widzimy, że parking pod Chełmskim Parkiem Wodnym jest zamknięty. Na miejscu pracuje dźwig.

Autor nadesłanego zdjęcia dodał także, że od kilku tygodni parking codziennie rano jest zamknięty. Z kolei od kilku dni jego znaczna część jest całkowicie wyłączona. Dziś pojawił się dźwig.

Park Wodny Chełm
fot. nadesłane

Udało nam się ustalić, że dźwig wnosi dziś na dach sprzęt niezbędny do realizacji nowej inwestycji. Z kolei tylna część parkingu jest zamknięta i pozostanie zamknięta na dłużej z uwagi na rozpoczęcie budowy budynku handlowego na sąsiedniej działce. Podobno ma tam powstać supermarket oraz siłownia.

Natomiast parking przy samym parku wodnym jest od pewnego czasu zamykany na noc i nieczynny do godz. 7:00. Niedługo zaczną na nim obowiązywać opłaty za parkowanie.

Mamy już podpisaną umowę dzierżawy z operatorem płatnego parkingu. W ciągu kilku tygodni pojawią się tu parkometry. Parking będzie bezpłatny dla naszych klientów, czyli parku wodnego, restauracji oraz siłowni. Pozostałe osoby będą musiały dokonać opłaty – informują pracownicy spółki.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi