Starosta odwołany

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

Nieoczekiwana zmiana na stanowisku starosty. Na niecałe trzy miesiące przed końcem kadencji radni powołali nowego szefa powiatu.

W piątek swoją pracę na rzecz powiatu włodawskiego zakończył Andrzej Romańczuk. Na stanowisko starosty powołany został Adam Panasiuk. Z kolei Romańczuk będzie dyrektorem Lubelskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

– Jest to dla mnie wielki zaszczyt, ale i zobowiązanie. Tegoroczny budżet powiatu jest rekordowy przede wszystkie ze względu na inwestycje, dlatego nawet ten krótki okres obfitować będzie w wiele bardzo ważnych dla powiatu spraw do rozwiązania (m.in. kolejne przetargi na wykonanie dróg, wydanie decyzji scaleniowych, nawiązanie stosunku pracy z nowym dyrektorem szpitala…) – informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych nowy starosta włodawski. – Jestem przekonany, że przy dobrej współpracy z Radą Powiatu we Włodawie, pracownikami Starostwa Powiatowego i jednostkami organizacyjnymi powiatu razem damy radę podołać stojącym przed nami wyzwaniom.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi