Jest piąty kandydat na prezydenta

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

--- REKLAMA ----

Michał Gołębiowski jest kolejnym i ostatnim kandydatem na stanowisko prezydenta Chełma. Termin na rejestrację kandydatów minął wczoraj.

Gołębiowski jest kandydatem bezpartyjnym, startuje z KWW Alternatywa dla Chełma. Ma wyższe wykształcenie i 34 lata. To piąta osoba ubiegająca się o stanowisko gospodarza miasta. Komitet, z którego kandyduje, wystawia także swoich ludzi do rady miasta. Liderami list są oprócz Gołębiowskiego, Andrzej Kosiniec, na początku tej kadencji samorządu wiceprezydent Chełma, a obecnie dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Chełmie, Tadeusz Łańcucki, niegdyś związany z Platformą Obywatelską, wieloletni przewodniczący RO Zachód i chełmski przedsiębiorca Wiktor Kasprzak.

- REKLAMA -

– Kiedy rozpoczynaliśmy projekt Alternatywa dla Chełma nie byliśmy pewni czy uzbieramy wymaganą liczbę podpisów do założenia komitetu wyborczego. Szybko okazało się, że się myliliśmy a ilość zebranych podpisów przerosła nasze oczekiwania! Zebraliśmy niemal 2000 podpisów. Dla porównania Platforma Obywatelska zebrała w Chełmie około 3000. To dobry znak! KWW Alternatywa dla Chełma rośnie w siłęczytamy na fb komitetu.

fot. fb kandydata M. Gołębiowskiego

Zobacz więcej

Komentarze

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi