Kto zgarnie puchar ?

Paweł Pielak
2 min czytania

Już jutro odbędzie się finał Lubelskiego Okręgowego Pucharu Polski w piłce nożnej. Na przeciwko siebie staną drużyny Startu Krasnystaw i ChKS Chełmianki Chełm.

Obie drużyny na papierze dzieli klasa rozgrywkowa, bowiem Start Krasnystaw występuje w IV lidze lubelskiej, w której po 24. kolejkach zajmuje znakomite 3. miejsce. Jak wygrywać z Chełmianką, drużyna prowadzona przez Marka Kwietnia pokazała w zeszłym sezonie, gdzie w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski wygrała z biało-zielonymi 3:2, sprawiając wówczas wielką sensację. W tym sezonie krasnostawianie na pewno będą chcieli powtórzyć wynik z ubiegłego sezonu, w którym zwyciężyli na szczeblu LOZPN, awansując na szczebel centralny.

Drużyna ChKS Chełmianki Chełm wydaje się jako cel nadrzędny na ten sezon stawia występy w Pucharze Polski, gdyż w ligowych rozgrywkach na wiosnę nie zachwyca. Obecnie zespół prowadzony przez Grzegorza Bonina zajmuje 7. miejsce w 3 lidze, w grupie IV biało- zieloni zrobią zatem wszystko, aby w tym sezonie awansować na szczebel centralny Pucharu Polski.

Jako sędzia główny, mecz poprowadzi Wiktor Misiura, a na liniach będą mu asystować Maja Lik oraz Dawid Orłowski. Bilety na to wydarzenie kosztują: 10 zł normalny i 8 zł ulgowy.

Początek finałowego meczu o godz. 16 na stadionie miejskim w Krasnymstawie, przy ul. Piłsudskiego 48.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi