Pomóżcie im dotrzeć do mety!

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

Młodzieżowy Klub Lekkoatletyczny nie dostał dotacji od miasta. Założyli zbiórkę w internecie aby przetrwać. Jeśli nie przyniesie efektu, młodzi ludzie mogą stracić możliwość rozwijania swoich sportowych pasji.

– Obecny czas jest dla nas ciężki, borykamy się z trudnościami jakie niesie utrzymanie naszego klubu, a jego dalsze funkcjonowanie uzależnione jest w tej chwili od składek klubowiczów. W tym roku nie otrzymaliśmy dofinansowania od Urzędu Miasta, na które bardzo liczyliśmy. Jednakże nie chcielibyśmy poddać się bez walki… – tłumaczą.

Młodzi zawodnicy biorą udział w zawodach i zgrupowaniach na terenie całej Polski, aby osiągać zamierzone cele i zdobywać wysokie miejsca na podium.

– Kochani poprzez sport edukujemy i rozwijamy w dzieciach i młodzieży dobre postawy, kształtując ich charaktery! Bez Waszej pomocy wspieranie naszych podopiecznych będzie bardzo utrudnione. Razem możemy wiele, dobiegnijmy do mety! – apelują inicjatorzy zbiórki.

Każda wpłacana złotówka to pomoc w funkcjonowaniu klubu i rozwijaniu pasji w młodych, może przyszłych medalistach olimpijskich! Wystarczy wejść na portal zrzutka.pl i dokonać wpłaty. Cel zbiórki to 10 tys. zł. na razie na koncie jest nieco ponad 300 zł.

https://zrzutka.pl/de4899?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0sTw2XDe_4SaG324pXyf9VlRR_NtZpXvUXo2l-FjdrY3teDBRJMkiQ5tM_aem_AUrxcfEfBd5lioh9ya16w729MI13D6G8AoXaqn7nWMdRDe1HsKNoKHKk0Tk-OwAT3vUNd22iKo80dkf-arEzla9n

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi