Joga pod naszym patronatem

Agnieszka Nowosad
2 min czytania

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi zapraszamy wraz z Tittiba Studio Jogi w Chełmie na wspólny seans w parku miejskim. Może wziąć w nim udział każdy, kto praktykuje jogę lub też nigdy nie miał z nią nic wspólnego.

Spotkanie poprowadzi Sylwia Rakowska, nauczycielka jogi według metody Iyengara. Praktykuje jogę od ok. 39 lat, ukończyła kurs nauczycielski pod okiem prekursora jogi Iyengara w Polsce Konrada Kocota. Ustawicznie szkoli się u polskich i zagranicznych nauczycieli.

Spotkanie z jogą w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi odbędzie się 22 czerwca. To będzie półtoragodzinna sesja jogi dla każdego (dzieci i dorosłych w każdym wieku), na poziomie dostępnym dla osób także niepraktykujących tej formy ruchu na co dzień.

– W trakcie będą niespodzianki i konkursy z nagrodami.  Potrzebna będzie własna mata, ale jeśli ktoś nie ma, to zapewniamy maty ze studia, dodatkowo wygodny strój, sprej przeciw komarom, i butelka wody – zachęca Sylwia Rakowska. – Startujemy o godz. 9 w parku miejskim na trawniku z rzeźbami obok skate parku. Wstęp wolny.

Celem spotkania jest propagowanie zdrowego stylu życia i jogi, jako holistycznej metody dbania o zdrowie fizyczne i mentalne.

– Joga… to styl życia, profilaktyka zdrowia fizycznego i mentalnego, spotkania z ciekawymi ludźmi, społeczność otwarta na inności i różnorodności. Gorąco zachęcam do odwiedzenia naszego studia i wspólnego świętowania z nami 10. Międzynarodowego Dnia Jogi. Do zobaczenia na macie! – dodaje chełmska joginka.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi