Kierowca BMW ma kłopoty

Michalski Konrad
1 min. czytania

113 km/h miał 54-latek, który pędził przez Buśno w gminie Białopole. Policja wystawiła mu mandat na ponad 2 tys. zł.

- Reklama -

Kierowca BMW za nic miał przepisy ruchu drogowego. Nie dość, że jechał bardzo szybko, to na dodatek chwilę wcześniej wyprzedzał inny pojazd w miejscu niedozwolonym.

- Reklama -

Za popełnione wykroczenie otrzymał mandat w wysokości 2200 zł oraz 19 punktów karnych. Stracił uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące.

Udostępnij ten artykuł