Pierwsze Wielkie Morsowanie w Wojsławicach

2 min. czytania
fot. Chełmski Klub Morsów

Już w niedługim czasie Gmina Wojsławice stanie się stolicą zimowych kąpieli. Władze gminy, lokalne organizacje oraz doświadczone morsy z Chełma łączą siły, by zorganizować pierwsze w historii Wielkie Morsowanie w Wojsławicach. Wydarzenie zaplanowano na 7 lutego przy malowniczych Źródełkach.

- Reklama -

Morsowanie zyskuje w Polsce coraz większą popularność, a teraz ta prozdrowotna moda oficjalnie dociera do Wojsławic. Organizatorzy zapowiadają, że pierwsza edycja imprezy będzie wyjątkowa, pełna atrakcji i doskonałej atmosfery, która rozgrzeje nawet największych zmarzluchów.

- Reklama -

Wydarzenie jest owocem szerokiej współpracy. Do organizacji, ramię w ramię z władzami Gminy Wojsławice oraz Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, włączyły się kluczowe lokalne grupy.

Nad bezpieczeństwem i logistyką czuwać będą druhowie z OSP w Wojsławicach (KSRG). O podniebienia uczestników zadbają niezawodne panie z Koła Gospodyń Wiejskich Z Przytupem, a merytoryczne wsparcie i świetną zabawę w wodzie zapewnią goście specjalni – Chełmski Klub Morsów. Obecność doświadczonych morsów z Chełma to gwarancja, że debiutanci będą mogli wejść do wody bezpiecznie i pod fachowym okiem.

Organizatorzy zapewniają, że nikt nie wyjdzie z imprezy niezadowolony. Na plakacie promującym wydarzenie widnieje hasło: Nie może Cię zabraknąć! Gwarantujemy…. Co dokładnie czeka na uczestników przy ulicy Chełmskiej?

  • Mobilna sauna – idealna do rozgrzania się przed lub po kąpieli.
  • Gorący poczęstunek – przygotowany przez KGW, który z pewnością doda energii.
  • Gorące oraz orzeźwiające napoje.

To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w zimowych kąpielach, hartować organizm i spędzić aktywnie czas z sąsiadami.

Gdzie i kiedy?

Wielkie Morsowanie odbędzie się w sobotę, 7 lutego. Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00.

Miejsce: Wojsławice, ul. Chełmska, teren przy Źródełkach. Wstęp: Wolny.

Zapraszamy wszystkich – zarówno tych, którzy chcą wskoczyć do wody, jak i kibiców, którzy chcą wesprzeć śmiałków i skorzystać z przygotowanych atrakcji. Do zobaczenia w wodzie!

Udostępnij ten artykuł
Brak komentarzy