Wpadka 43-latka

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

--- REKLAMA ----

Myślał, że mu się uda. Zaparkował auto na parkingu i chciał je opuścić. Nie zdążył. Mundurowi zaczęli od sprawdzenia stanu trzeźwości…

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci patrolujący ulice Chełma zwrócili uwagę na samochód osobowy, którego kierujący na widok radiowozu zjechał nagle na parking i chciał wyjść. Funkcjonariusze wylegitymowali siedzącego za kierownicą mężczyznę, którym okazał się 43-latek z powiatu chełmskiego. Badanie alkomatem wykazało, że ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

- REKLAMA -

Funkcjonariusze ustalili, że na jego koncie figurują dwa zakazy prowadzenia pojazdów, a on sam jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Na domiar wszystkiego, podczas kontroli znaleźli też przy nim niewielkie ilości amfetaminy.

43 latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do orzeczonych środków karnych oraz posiadania narkotyków. Jeszcze dzisiaj ma być doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz więcej

Komentarze

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi