Pobiegną dla Wielkiej Orkiestry

Agnieszka Nowosad
2 min czytania

Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Chełm Biega i Szkoła dla Dorosłych Williams zachęca do udziału w biegu WOŚP. Zapisy właśnie się rozpoczęły.

W biegu, który odbędzie się w dniu finału WOŚP – 28 stycznia, może wziąć udział maksymalnie 200 osób. Dlatego kto pierwszy, ten lepszy. Zapisy są wyłącznie w formie online na stronie https://dostartu.pl/chelmski-bieg-wosp-v10211 Opłatę należy uiścić w ciągu 5 dni od dokonania zapisu na listę uczestników. Jej brak może skutkować usunięciem z listy uczestników.  Osobom, które zapiszą się na bieg i uiszczą opłatę wpisową po 10.01.2024 r. organizatorzy nie gwarantują pełnych pakietów startowych. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma: numer startowy, pamiątkową koszulkę, pamiątkowy medal, a także posiłek regeneracyjny i herbatę po biegu.

Biegacze będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Wystartują z placu Łuczkowskiego następnie pobiegną Lubelską do  Żwirki i Wigury, w kierunku Placu Niepodległości, stamtąd  aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Kolejową i Obłońską, potem ul. Mickiewicza do Lubelskiej i na metę na plac Łuczkowskiego.  Biuro zawodów będzie w Szkole WILIAMS czynne w godz. 9 – 10.45.

Do udziału w biegu dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat w dniu zawodów i posiadają aktualne badanie lekarskie, osoby nieposiadające aktualnych badań lekarskich dopuszczone zostaną do startu po złożeniu pisemnego oświadczenia, że biorą udział w biegu na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w zawodach za zgodą opiekuna prawnego i pod jego opieką.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi