Rowerkiem po mieście

Agnieszka Nowosad
1 min czytania

--- REKLAMA ----

Dzisiaj kolejny rajd w ramach cyklu rowerowego PTTK. Trasa przebiega przez 30 miejsc związanych z historią i przyrodą Chełma.

Zbiórka jak zwykle o godz. 16.30, tym razem przed kopcem AK w Parku Miejskim im. Unii Europejskiej. Dzisiaj także uczestnicy poprzedniej wycieczką mogą zdobyć odznakę „Znam Chełm” w stopniu srebrnym. Wszyscy, którzy dzisiaj pierwszy raz pojawią się na starcie otrzymają odznakę w stopniu brązowym a pozostałe pkt przeniesione będą do srebrnej.

- REKLAMA -

Wśród obiektów na dzisiejszej trasie są m.in. : zespół klasztorny reformatów, miłorząb dwuklapowy na dziedzińcu Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich, kamienica przy ul. Lubelskiej 57, tablica poświęcona Kazimierzowi Janczykowskiemu, kamienica Lewinsztajnów (d. Hotel Viktoria”), jesion wyniosły przy cerkwi pw. św. Mikołaja, grodzisko „Wysoka Górka” na Górze Chełmskiej.

Zapisy na rajd przyjmowane będą w dniu startu w wyznaczonych miejscach na 30 min przed rozpoczęciem. Wpisowe: 10 zł członkowie PTTK, 15 zł pozostali uczestnicy

Zobacz więcej

Komentarze

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze

O tym się mówi